Groep | Trainer | Duur (min) | Globale invulling | Toelichting |
Starters A | Jan Haanstra | 150 | Starterprogramma onervaren wielrenners | - |
Starters B | Eveline Schildmeijer | 150 | Startersprogramma ervaren wielrenners | - |
BOTR | Hans van Dijk | 120 | Invulling door de trainer in overleg met deelnemers | Kort rondje, kleine groep, eigen niveau, goed groepsrijden |
A 1 | Marnix van den Berg | 150 | Fartlek training | diverse intervallen op alle intensiteiten verspreid over de hele training |
A 1+ | Marco Holtackers | 180 | Fartlek training | diverse intervallen op alle intensiteiten verspreid over de hele training |
A 2 | Anouk Suwout | 180 | Fartlek training | diverse intervallen op alle intensiteiten verspreid over de hele training |
A 2+ | Jan-Peter de Koning | 180 | Fartlek training | diverse intervallen op alle intensiteiten verspreid over de hele training |
A 3 | Roy van Heesbeen | 180 | Fartlek training | diverse intervallen op alle intensiteiten verspreid over de hele training |
A 3+ | Thijs Beetsma | 180 | Fartlek training | diverse intervallen op alle intensiteiten verspreid over de hele training |
C 1 | Sebastiaan Hoogeboom | 180 | Rustige duur 4x3 min VO2max + 20 min sweetspot | bijv 2x10SST |
C 2 | Rik Bijmholt | 180 | Rustige duur 4x3 min VO2max + 20 min sweetspot | bijv 2x10SST |
C 3 | Martin de Lange | 180 | Rustige duur 4x3 min VO2max + 20 min sweetspot | bijv 2x10SST |
C 2+ | Michel Cardous (te ruil aangeboden) | 180 | Rustige duur 4x3 min VO2max + 20 min sweetspot | bijv 2x10SST |
W 2 | Vincent Dirkes | 120 | TTT-training op de Heycop - techniek + interval | Ook voor renners vanuit de wedstrijdgroep - verzamelen achter op de kade |
W 3 | Yuri Mastenbroek | 120 | 20 min omslag | korte training voor wedstrijdrenners die niet aan ttt-training mee doen |
Groep | Trainer | Duur (min) | Globale invulling | Toelichting |
A 1 | Yvonne Tolsma | 210 | D1 Duurtraining ca 85 km | Niveau A1/A1+ |
A 2 | Koen Edlinger (te ruil aangeboden) | 210 | D1 Duurtraining 90-95km | Niveau A2/A2+ |
A 3 | Annejan Alberts | 210 | D1 Duurtraining ca 100km | Niveau A3/A3+ |
W 3 | Richard Sleumer (te ruil aangeboden) | 1 | Coaching NEB |
Groep | Trainer | Duur (min) | Globale invulling | Toelichting |
Spinning | Sophie van der Voort | 60 | 20:30 - 21:30 |
Groep | Trainer | Duur (min) | Globale invulling | Toelichting |
Spinning | Martijn de Groot | 60 | Training vervalt - alleen nog spinning op dinsdag! | - |
Core | Michel Wijdemans | 60 | 19:00 - 20:00 | - |
2019-03-16 | Michel Cardous | C 2+ | (2/10) |
2019-03-17 | Koen Edlinger | A 2 | (4/9) |
2019-03-17 | Richard Sleumer | W 3 | (2/7) |
2019-03-30 | Bas Zeegers | A 2+ | (2/5) |
2019-03-30 | Bas Zeegers | A 2+ | (2/5) |
2019-03-30 | Bas Zeegers | A 2+ | (2/5) |
2019-03-30 | Eric Laane | C 2 | (2/9) |
2019-03-30 | Michel Cardous | C 2+ | (2/10) |
2019-03-30 | Robert Bartels | W 3 | (3/9) |
2019-04-02 | Rende Jan Hop | weg 2 | (3/9) |
2019-04-02 | Rende Jan Hop | weg 2 | (3/9) |
2019-04-03 | Rende Jan Hop | C 2 | (3/9) |
2019-04-10 | Sebastiaan Hoogeboom | C 2+ | (3/7) |
2019-04-20 | Thijs Beetsma | A 3 | (3/8) |
2019-04-24 | Annejan Alberts | A 3+ | (3/10) |
2019-04-24 | Rende Jan Hop | C 2 | (3/9) |
2019-04-24 | Rende Jan Hop | C 2 | (3/9) |
2019-04-24 | Sebastiaan Hoogeboom | C 2+ | (3/7) |
2019-04-30 | Rende Jan Hop | weg 1 | (3/9) |
2019-05-08 | Annejan Alberts | A 3+ | (3/10) |
2019-05-22 | Rende Jan Hop | C 2 | (3/9) |
2019-05-29 | Rende Jan Hop | C 2 | (3/9) |
2019-06-01 | Rende Jan Hop | C 2 | (3/9) |
2019-06-11 | Rende Jan Hop | weg 2 | (3/9) |
2019-06-22 | Richard Sleumer | A 3+ | (2/7) |
2019-06-26 | Rende Jan Hop | C 2 | (3/9) |